Telefon stacjonarny bez abonamentu!

Brak abonamentu za linie TP/Netii i utrzymanie jej.

Przenieś numer z TP/Netii do SumerNet, przestań płacić wysoki abonament i zyskaj nowoczesny tani i cyfrowy telefon w technologii VOIP. Płać tylko za to co wydzwonisz, do tego dużo mniej za każdą minutę połączenia na dodatek naliczanie sekundowe gratis. Rozmowy na telefony stacjonarne i za granicę w cenach poniżej 10gr/min, szczegóły w cenniku.

pictureNumer telefonu.

Jeżeli zależy Ci na aktualnym numerze telefonu możesz z łatwością go do nas przenieś. Możesz również otrzymać nowy standardowy numer telefonu z kierunkowym (33) lub dowolnym kierunkowym z innej strefy numeracyjnej. Możesz również otrzymać kilka numerów telefonu, wg potrzeb.

 

pictureTelefon w domu

Kilka aparatów telefonicznych w domu, na każdym inny numer, stale ceny i wszystko na jedno konto/rachunek. do tego Fax, automatyczna sekretarka, oraz dowolny komunikat np. powitalny, numery wewnętrzne i nie musisz kupować drogich centrali telefonicznych

 

pictureTelefon w firmie

Kilka oddziałów firmy w różnych lokalizacjach? Profesjonalna infolinia, z podziałem na numery wewnętrzne, działy, nagrania informacyjne, oraz możliwości centrali wartej kilkadziesiąt tysięcy zł, za kilka złotych miesięcznie. Darmowe nielimitowane rozmowy miedzy pracownikami firmy z różnych lokalizacji. Jeśli masz firmę to wiesz ile płacisz za to wszystko, u nas to tylko kilka zł/mies.

 

pictureSprzęt

Gdzieś musi być haczyk… drogi sprzęt?. Nic z tych rzeczy, aby korzystać z telefonu internetowego wystarczy mikrofon komputerowy (ok 10 zł), głośniki (ok 20 zł) oraz darmowa aplikacja na komputer, większość laptopów ma wbudowane takie wyposażenie. Jeśli nie masz komputera lub masz już aparat telefoniczny i właśnie z niego chcesz dzwonić wystarczy bramka VOIP (ok 100 zł). Oczywiście oprócz sprzętu niezbędne jest podłączenie internetu choćby o najniższej prędkości 128 Kbit/s pobierania oraz 128 Kbit/s wysyłania.