komputery

Dbamy o każdy komputer jak o swój własny.

Każdy nowy komputer jest starannie przygotowany pod wymagania klienta już w fazie zamówień poszczególnych części, niezależnie od tego czy jesteś zaciekłym graczem, czy potrzebujesz komputera do biura, czy serwera który musi pracować bez przerw przez długie lata nasi sprzedawcy dobiorą i doradzą najlepszy sprzęt w przystępnej cenie.

pictureLaptopy

To kategoria komputerów przenośnych które zawsze mamy przy sobie, niestety bardzo często kupujemy je be głębszych przemyśleń w markecie, bo była „promocja”. Późniejsze problemy, przegrzania, uszkodzenia, źle działające gry często denerwują nas przez lata. A wystarczyłaby kilkuminutowa rozmowa z naszym fachowcem…

 

pictureNetbooki

Netbook to taki bardzo mały „laptopik” który ma bardzo wiele zalet w stosunku do standardowego laptopa. Nawet do 10 godz. pracy na baterii, waga poniżej 1 kg, mobilność, to tylko kilka z jego bardzo przydatnych cech. Jeśli jesteś zainteresowany takim urządzeniem zgłoś się do nas.

 

pictureAkcesoria komputerowe

Mamy wszystko: drukarki, tusze, monitory, pamięci przenośne, płyty CD, DVD, mikrofony, głośniki, słuchawki z mikrofonem, zasilacze, napędy, dyski, procesory, karty graficzne, karty muzyczne, płyty główne, obudowy, pamięci ram. A to wszystko w Stryszawie, na miejscu i pod ręką.

 

pictureSerwis

Oferujemy pełny serwis gwarancyjny wszystkich urządzeń elektroniczny zakupionych u nas, jak i serwis pogwarancyjny obejmujący szeroko pojętą elektronikę, komputery, telewizory, drukarki, telefony, laptopy itp.