Internet (dla domu)

Najbardziej rozpowszechniona usługa asymetrycznego dostępu do internetu, dla odbiorców indywidualnych.

Usługa dużo wyższej jakości niż wszystkie okoliczne „radiówki”, sieci komórkowe, a nawet sieć kablowa TP oraz firmy świadczące usługi na kablach TP. Polecamy tą usługę wszystkim użytkownikom domowym którzy są niezadowoleni z usług konkurencji, oczekują wysokiej prędkości, niskich pingów oraz przystępnej ceny. W ramach usługi można korzystać z internetu na dowolnej ilości stanowisk komputerowych w ramach jednego lokalu. Nie blokujemy programów wymiany plików p2p.

picturePrędkość pobierania do 24Mbit/s

Dostępne prędkości pobierania z internetu niezależnie od pory dnia wynoszą 6Mbit/s, 12Mbit/s, 24Mbit/s.
Dla powyższych prędkości szybkość wysyłania do internetu wynosi 1024Kbit/s, 1512Kbit/s, 2048Kbit/s

 

pictureBrak limitów transferu

Nie limitujemy w żaden sposób ilości danych pobranych z internetu tak jak to robią sieci komórkowe, w których po przekroczeniu transferu np 1Gb i tak już wolny internet zwalnia jeszcze bardziej. U nas jest inaczej !
Nieważne cz pobierzesz 10GB czy 500GB, szybkość internetu zawsze jest wysoka, niezależnie od pory dnia, roku czy godziny, nigdy nie zwalnia w przeciwieństwie do LTE czy innych „komórkowych”. Pod tym względem cała „konkurencja” musi jeszcze sporo nadrobić żeby nas doścignąć, a nasi klienci mogą się cieszyć brakiem ograniczeń.

 

pictureDostęp bezprzewodowy 5ghz, ETTH (kabel), FTTH (światłowód)

Jesteśmy jedynym profesjonalnym dostawcom internetu bezprzewodowego jak i przewodowego ale jako jedyna firma w powiecie suskim oferujemy również innowacyjne technologie dostępu do internetu przez łącze światłowodowe w technologii FTTH xPON, chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń do naszego BOK i dowiedz się więcej o zasięgu sieci światłowodowej.

 

pictureStały adres IP.

Stały adres ułatwia życie wszystkim użytkownikom internetu. Tylko u nas każdy klient dostaje niezmienny i ułatwiający życie adres IP. Dzięki niemu każdy może „postawić” serwer www czy ftp we własnym domu. Gracze mogą tworzyć widoczne z internetu serwery gier nie wykupując płatnych slotów na zewnętrznych serwerach. Możesz podłączyć kamerę IP, i monitorować swoje mieszkanie z całego świata. Dodatkowo możesz udostępnić obraz z kamery na cały świat. U wszystkich operatorów internetowych, niezależnie czy to bezprzewodowy Orange, czy kablowy TP ta usługa jest bardzo droga, i wymaga miesięcznej dopłaty. Tylko u nas taki adres jest w pełni darmowy !