Internet dla instalacji monitoringu, CCTV, kamer online itp.

Najlepszej jakości dostępu do internetu, z gwarantowaną dedykowaną prędkością wysyłania (upload).

Dla dużych i średnich firm, jak i mniejszych instalacji monitoringu. Wysokie prędkości wysyłania, oraz stabilność usługi. Usługa o parametrach przewyższających znacznie Neostradę, DSL TP/Orange, Netię, Play itp. Pozwalając w przeciwieństwie do innych internetów na płynne przesłanie obrazu z wielu kamer w wysokiej rozdzielczości. Dla porównania przy Neostradzie/Netii już obraz z 2 kamer w rozdzielczość D1, lub nawet 1 kamery w HD rwie, tnie, i obciąża internet nie pozwalając bezproblemowo korzystać z kamery jak i internetu. Nasza prędkość 4Mbit wysyłania zapewnia płynny obraz dla 1 kamery HD lub 4 w rozdzielczości D1, prędkość 8Mbit pozwala oglądać płynnie 2 kamery HD lub do 8 kamer D1, 16Mbit pozwala już na 4 kamery HD lub do 16 kamer D1. A jeśli masz jeszcze większa ilość kamer przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną, nawet do 200 kamer.

picturePrędkość wysyłania do 100Mbit/s

Standardowo gwarantujemy prędkości wysyłania zależnie od potrzeb od 1Mbit/s do 8Mbit/s, na specjalne zamówienie realizujemy także połączenia o prędkości nawet 100Mbit/s co pozwala np. wysłać obraz HD 1080p z 20 kamer jednocześnie, lub obraz w podwyższonej rozdzielczości monitoringu D1 z 200 kamer jednocześnie.

 

pictureStałe adresy IP.

Stały adres IP ułatwiają życie wszystkim użytkownikom internetu. Nie potrzebujesz żadnej usługi DDNS, DynDns itp, nie musisz również za nie płacić, ani obawiać się, że adres IP się zmieni przy restarcie routera. Tylko u nas każdy klient otrzymuje stały IP, za darmo. Dzięki niemu każdy może „postawić” serwer www czy ftp we własnym domu. Gracze mogą tworzyć widoczne z internetu serwery gier nie wykupując płatnych slotów na zewnętrznych serwerach. Ale przede wszystkim możesz podłączyć kamerę IP lub system monitoringu i monitorować swoje mieszkanie z całego świata. Dodatkowo możesz udostępnić obraz z kamery na cały świat. U wszystkich operatorów internetowych, niezależnie czy to bezprzewodowy Orange, czy kablowy TP ta usługa jest bardzo droga, i wymaga miesięcznej dopłaty. Tylko u nas takie adresy są w pełni darmowe !

 

pictureBrak limitów transferu

Nie limitujemy w żaden sposób ilości danych pobranych z internetu!
Nieważne czy wysyłasz pliki, obraz kamer, czy streaming online szybkość internetu zawsze jest gwarantowana, niezależnie od pory dnia, roku czy godziny. Pod tym względem cała „konkurencja” musi jeszcze sporo nadrobić żeby nas doścignąć, a nasi klienci mogą się cieszyć brakiem ograniczeń.

 

pictureDostęp dedykowaną radiolinią od 5Ghz do 13Ghz, ETTH (kabel), FTTH (światłowód)

Jesteśmy jedynym profesjonalnym dostawcom internetu bezprzewodowego jak i przewodowego ale jako jedyna firma w powiecie suskim oferujemy również innowacyjne technologie dostępu do internetu przez łącze światłowodowe, chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń do naszego BOK.